Lionbet Lisans Kayıtları

Lionbet Lisans Kayıtları sitesi resmi anlamda kurulmuş, onay almış, yetişkinlere hizmet veren bir site olmak ile birlikte, bu yazıda sizlere, Lionbet lisans kayıtları hakkında bilgi vereceğiz. Elbette resmi site anlayışının içerisinde elde edilmiş bir yasal yetki belgesi bulunmaktadır. Bu yasal yetki belgesi ile şirket, site üzerinden iddaa ve oyun hizmetlerini kullanıcılara aktarmaya başlamıştır.

Lionbet Yasal Yetki Belgesi Kim Tarafından Alınmıştır?

Belge hakkında bilgi vermeden önce, alınma aşamasına bakalım. Lionbet yasal yetki belgesi kim tarafından alınmıştır? Bir bağımsız denetleme komisyonu üzerinden lisans ya da diğer adıyla yasal yetki belgesinin alınabilmesi için, önce bir şirketin kurulmuş olması gerekecektir.

Ticari bir işletme kurulmadan, kurucuları, ortakları, adresleri, sermayesi, tebligat adresi, faaliyet alanları belli olmadan, bir şirketin başvuru yapıp, yasal yetki belgesi alması mümkün değildir. Bu yüzden bu siteyi incelediğinizde, karşınızda Hollanda Antilleri üzerinde kurulmuş, Hollanda Antilleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üzerinden ticari sicil kaydını elde etmiş bir şirketin varlığı görülmektedir.

Lionbet Lisans Belgesi

Gelelim Lionbet lisans belgesi hakkında paylaşım yapmaya. 1668 seri numarasına sahip olan bir yasal yetki belgesinin bulunduğu görülmektedir. Bu lisans belgesi, Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu üzerinden alınmıştır. Sitenin içeriğini yani bahse konu komisyon sitesinin resmi internet sitesinin içeriğine giriş yapılıp, sorgulama yapıldığında, lisansı alan şirketin adı, şirketin adresi, site adı ve lisans belgesi numarası net bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Lionbet Lisans Belgesi Ne İşe Yarıyor?

Peki bu belge bize neyi anlatmaktadır? Lionbet lisans belgesi ne işe yarıyor? Her şeyden önce, ticari bir işletme ticari mahkemeler, makamlar, oyun kontrol denetleme komisyonu gibi yasal prosedürlerin tamamlandığını gösterecektir. Hemen arkasından alınmış bu lisans belgesi ile site içeriğinde görülen uzaktan online ve oyun hizmetlerinin, yasal anlamda bu site tarafından verilmeye yetkili olduğunu göstermektedir. Akabinde, oyun kontrol ve denetleme komisyonu, verdiği bu belge gereği, sitenin tüm online hizmetlerini, bahis ve oyun hizmetlerini sıkı bir şekilde kontrol ve denetim altında tutmaktadır. Dolayısı ile şeffaf hizmet politikasının, adil, güvenli ve aynı denetlenen hizmet politikasının bu belge gereği ortaya çıktığı tespit edilebilmektedir.

Lionbet Lisansı Neden Hollanda Antillerinden Alınmıştır?

Avrupa merkezli site anlayışı gündeme getiriliyor olmasına rağmen, Lionbet lisansı neden Hollanda antillerinden alınmıştır? Neden diğer ülkeler tercih edilmemiştir? Bunun gerekçesi açıktır. Bu ülkede şirketlerin vermiş olduğu vergi oranlarının çok düşük seviyelerde bulunduğu görülmektedir. Bunun ile birlikte, bu ülkede kurulmuş oyun kontrol ve denetleme komisyonu üzerinden alınan belge için ödenen paranın, çok düşük seviyelerde olduğu görülmektedir. Aynı zamanda, belgenin geçerlilik süresi sona erdiğinde, belge yenileme bedelinin de yine çok düşük seviyelerde olduğu görülmektedir. Dolayısı ile bu ülkenin tercih edilme gerekçesi, sadece ve sadece ekonomik göstergeler ya da gerekçelerdir. Neticede ilgili ticari makamlar ile birlikte, oyun kontrol komisyonu tarafından, Avrupa Birliği yasaları kullanılmaktadır.

Lionbet Lisans Veren Komisyona Şikayet Edilir mi?

Lionbet lisans kayıtları hakkında ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi paylaşılmıştır. Şöyle bir detay hakkında sizlere bilgi verelim. Lionbet lisans veren komisyona şikayet edilir mi? Oyun kontrol ve denetleme komisyonunun bu site ve şirket üzerinde yasal olarak yaptırım yapma hakkı bulunmaktadır. Dolayısıyla sitede bir problem yaşadığınızda, müşteri hizmetleri ile görüşüp, çözemediğinizde, her türlü görseli de kullanmak sureti ile oyun kontrol ve denetleme komisyonuna yasal anlamda bir şikayette bulunabilirsiniz. Yaptırım yetkisini kullanmasını talep edebilirsiniz.

Yorum yapın